KORBA – po trzykroć inni, choć łączy nas wspólny cel

Klub Górskiej Turystyki Rowerowej – Jelenia Góra

Klub KORBA to nieco odmienna społeczność na tle większości rowerowych organizacji. Jeździmy w grupie jak pozostali, odwiedzamy ciekawe miejsca, wyszukujemy atrakcje turystyczne. Staramy się żyć aktywnie, utrzymywać dobrą kondycję fizyczną i dobrze się bawić. Jednak pod kilkoma względami zdecydowanie różnimy się od pozostałych.

Klub KORBA Jelenia GóraInne jest nasze wyobrażenie o turystyce rowerowej. Nie bawi nas asfalt i rowery obwieszone sakwami, ale góry i szlaki niedostępne dla pojazdów silnikowych. Niesamowite miejsca na tyle odległe, że piesza wyprawa zajęłaby zbyt dużo czasu, a samochodem nie ma jak dojechać. Fascynują nas atrakcje turystyczne, do których nie zawsze łatwo jest trafić. Czerpiemy przyjemność z jazdy na rowerach łącząc ją z elementami turystyki pieszej. Dokąd nie wjedziemy tam wepchamy lub wniesiemy. Błoto, skałki czy zarośnięte ścieżki nie stanowią problemu a wręcz urozmaicają podróż. W zamian otrzymujemy moc pozytywnych wrażeń, trochę adrenaliny, dobrą kondycję fizyczną i mnóstwo świetnej zabawy.

Klub KORBA Jelenia GóraInne jest nasze podejście do planowania i realizacji wyjazdów. Nie tworzymy sztywnego, ramowego planu wyjazdów i spotkań. Wszystkie pomysły oraz projekty zdarzeń trafiają do „poczekalni”. Wybieramy je i wykorzystujemy dopiero przy sprzyjających okolicznościach, odpowiedniej pogodzie, chęci udziału większej liczby osób itp. Wszystko po to, by czerpać z wyjazdów jak najwięcej przyjemności.

Klub KORBA Jelenia GóraInne jest nasze pojęcie sezonu rowerowego. Nam sezon nigdy się nie kończy. Jeździmy cały rok, w różnych warunkach, jeśli tylko mamy czas i ochotę. Nie ograniczamy się stałymi godzinami lub miejscami spotkań. Wyjazdy umawiamy na miarę potrzeb i możliwości tak, by skorzystać mogła jak największa ilość osób.

MAMY KORBĘ !!!

Jeśli czujesz się podobnie i chciałbyś do nas dołączyć, zapoznaj się z regulaminem i za pomocą formularza  umów na gościnną jazdę.

Zapraszamy! :)

KORBA Jelenia Góra :)